Zamknij reklame

Niebieski SamsungaPo rewanżu pomiędzy drużyną Samsung Blue z Korei Południowej a europejską drużyną Fnatic drużyna sponsorowana przez firmę Samsung może świętować zwycięstwo. Ekscytujący mecz pomiędzy dwoma tytanami zakończył się wyraźnym zwycięstwem Samsung Blue w 42. minucie z wynikiem 11:16 i różnicą 10 000 sztuk złota. Niebieska drużyna Samsunga zmierzyła się już raz z Fnatic na tegorocznych Mistrzostwach Świata w League Of Legends, kiedy to nie wystarczyło i poniosła porażkę, przez co w odróżnieniu od siostrzanej drużyny Samsung White nie może pochwalić się czystym wynikiem, ale mimo to wygrywa drugą fazę grupową czystą ręką.

Przed dzisiejszym meczem z Fnatic Samsung Blue grał z chińskim LMQ, ale zgodnie z oczekiwaniami nie dostał ani jednej szansy i po 47 minutach meczu Koreańczycy z Południa mieli Dade (Kassadin) na środku, Acorn (Maokai) na górze, Spirit (Rengar) dżungla, Deft (Twitch) w składzie) Wsparcie ADC i Heart (Janna) zrobione. Dziś zakończyła się druga faza grupowa turnieju, a od 3 października możemy spodziewać się play-offów, w których po raz kolejny będziemy mogli oglądać występy obu drużyn Samsunga.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Niebieski Samsunga